Under

PL
Strategiczne
Graj Teraz
7.4

User Avg

Under zmienia się na lepsze! Aktualizacja 1.4 już na serwerach

Under

Po dwóch miesiącach wytężonych prac Under zostało ostatecznie aktualizowane do wersji 1.4. Najnowsza wersja zawiera w sobie prawie sto mniejszych zmian i dwa, kompletnie nowe moduły. Dodatkowo, dokonano także optymalizacji kodu, balansu systemu walk, przedmiotów oraz statystyk.

System handlu, nowa funkcjonalność, pozwala na wymianę przedmiotów i surowców między graczami. Została ona stworzona tylko i wyłącznie jako odpowiedź na prośby społeczności gry. Doskonale uzupełnia ona istniejący system aukcji oraz tworzenia przedmiotów. Jest to także ułatwienie dla graczy grających grupowo – oferty rynkowe graczy z tej samej gromady są widoczne w ich profilu. Dostęp do handlu posiada każdy gracz, który ukończy fazę treningową.

Osiągnięcia, ulepszony system awatarów, ramek profilowych i tytułów pozwala na śledzenie postępów gracza, a także wyznaczenie sobie indywidualnego celu do podążania. Duża część akcji postaci odblokowuje unikalne elementy profilu i pozwala na jego personalizację. Każdy uczestnik gry może zdobyć jeden z dziesięciu tytułów i ramek, które wyróżnią go spośród innych poszukiwaczy przemierzających tunele.