Under

PL
Strategiczne
Graj Teraz
7

User Avg

Under zmienia się na lepsze! Aktualizacja 1.4 już na serwerach

Under

Po dwóch miesiącach wytężonych prac Under zostało ostatecznie aktualizowane do wersji 1.4. Najnowsza wersja zawiera w sobie prawie sto mniejszych zmian i dwa, kompletnie nowe moduły. Dodatkowo, dokonano także optymalizacji kodu, balansu systemu walk, przedmiotów oraz statystyk.

System handlu, nowa funkcjonalność, pozwala na wymianę przedmiotów i surowców między graczami. Została ona stworzona tylko i wyłącznie jako odpowiedź na prośby społeczności gry. Doskonale uzupełnia ona istniejący system aukcji oraz tworzenia przedmiotów. Jest to także ułatwienie dla graczy grających grupowo – oferty rynkowe graczy z tej samej gromady są widoczne w ich profilu. Dostęp do handlu posiada każdy gracz, który ukończy fazę treningową.

Osiągnięcia, ulepszony system awatarów, ramek profilowych i tytułów pozwala na śledzenie postępów gracza, a także wyznaczenie sobie indywidualnego celu do podążania. Duża część akcji postaci odblokowuje unikalne elementy profilu i pozwala na jego personalizację. Każdy uczestnik gry może zdobyć jeden z dziesięciu tytułów i ramek, które wyróżnią go spośród innych poszukiwaczy przemierzających tunele.