Under

PL
Strategiczne
Graj Teraz
7

User Avg

Under: Ogrom zmian w Aktualizacji do wersji 1.5!

Under news 001

W ostatnich miesiącach Under przeszło kolejną transformację, a wraz z napływem nowych graczy doszło do szeregu zmian, które mają na celu pobudzenie aspektu socjalnego i współzawodnictwa między społecznością. Nasz projekt staje się bardziej ambitny, starając się zaspokoić potrzeby graczy, którzy w Under szukają czegoś więcej niż prostej gry „do poklikania”. A my odpowiadamy na te potrzeby.

Do najważniejszych modyfikacji należy dodanie systemu turniejów pomiędzy graczami jak i gromadami graczy, w których każdy ma szansę wygrać główną nagrodę w postaci klucza STEAM, a także drogocenną walutę premium – platynę. Turnieje te są zróżnicowane, a pozycja, którą gracz zajmie w rankingu jest uzależniona tylko od jego zaangażowania – poziom doświadczenia nie ma znaczenia. W przygotowaniu, zgodnie z wizją wersji 1.5, znajduje się także system wojen pomiędzy gromadami, który powinien ostatecznie ożywić ten aspekt gry, a także przebudowa systemu statystyk.

Zadbaliśmy także o funkcje socjalne. Czat został rozszerzony o nowe elementy, przebudowany, a także otworzono nowe kanały na których mogą spotykać się gracze handlujący lub preferujący odgrywanie postaci. Ten ostatni aspekt jest dla nas szczególnie ważny! Under przygotowuje się do wkroczenia w fazę gry fabularnej. Chcemy aby gracze jeszcze intensywniej uczestniczyli we wczuwaniu się w swoją postać i zdobywali za to unikatowe nagrody.

W związku z aplikacją wersji 1.5 na serwerze znalazło się ponad 200 zmian funkcji i poprawek błędów. Zapoznaj się z nimi już dziś i wkrocz do walki o darmowe kody gier STEAM!