Under

PL
Strategiczne
Graj Teraz
7

User Avg

Under – Kolejne zmiany

Under news 001

Drugi kwartał roku 2017 był czasem, w którym dokonały się zmiany istniejących systemów w grze. Część kodu, odpowiedzialna za ważne funkcje została całkowicie przepisana, co umożliwiło nam dodatkową rozbudowę jego możliwości. W związku z tym dawny sposób eksploracji zewnętrznych przestał całkowicie istnieć i został zastąpiony przez nową, znacznie bardziej interesującą funkcjonalność o nazwie “System Map”. Mapy są nowym typem przedmiotu, o losowych parametrach, klasach i właściwościach, którego zadaniem jest stworzenie unikatowej wyprawy, o której celu decyduje sam gracz. Nie chcemy więc narzucać określonego typu aktywności – jak w wielu innych aspektach tutaj też gracz zarządza co jest dla niego najbardziej korzystne.

Zmianom uległ też system wiadomości. Wszystkie raporty są teraz znacznie bardziej szczegółowe, zawierając w sobie informację o rezultacie misji. Każdy rodzaj aktywności powoduje teraz wysłanie raportu, umożliwiając tym samym szybki przegląd zysków i strat oraz planowanie dalszych akcji. Jednocześnie gracze premium otrzymali możliwość sortowania wiadomości według typu, co pomaga w organizacji prywatnej skrzynki.

Dążąc do zachowania zgodności z ideą “Undergame.pl to gra, którą tworzy społeczność” zapraszamy do zapoznania się z okresowymi wyzwaniami dla graczy na naszym profilu Facebook. Każdy uczestnik zabawy wspierający projekt poprzez wysłanie tekstów fabularnych, pomysłów dotyczących przedmiotów czy funkcji zostaje nagrodzony, a jego wkład w projekt nie zostanie zapomniany.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!