Neverwinter Online

PL/EN
MMORPG
Graj Teraz
5.9

User Avg

Neverwinter Online moduł 6 Elemental Evil już na serwerze.

neverwinter online

Wczoraj w grze Neverwinter Online odbyła się przerwa techniczna podczas której został wprowadzony nowy moduł pod tytułem Elemental Evil. Oczywiście nie obyło się bez opóźnieni i gra wystartowała dopiero około 21:00 naszego czasu ale to normalna sprawa podczas tak dużych aktualizacji, o dziwo dzisiaj gra działała nadzwyczaj dobrze nie napotkałem się na żadne problemy/bugi a to już jest zaskakujące bo przy takich aktualizacjach przeważnie potrzebne są później jeszcze ze 2-3 aktualizacje poprawkowe.

Elemental Evil to już szósty moduł( dodatek) który trafia na serwery Neverwinter Online jest to największy z dotychczasowych dodatków i wprowadza naprawdę sporo nowości miedzy innymi nową klasę (paladyn)oraz powiększenie maksymalnego poziomu postaci(do 70lv) i profesji. Nie zabraknie również nowych umiejętności dla naszych bohaterów, Przedmiotów, map, instancji itd. dla zainteresowanych pełną  listę zmian znajdziecie TUTAJ ( niestety po angielsku nasz polsku support słabo coś się stara i nie przetłumaczyli jeszcze)

Kto zamierza sprawdzić nowy dodatek? Bo ja chętnie zobaczę jak sprawuje się paladyn a i przy okazji napisze dla was recenzje  Neverwinter Online więc na dniach spodziewajcie się dodania tej gry do listy na naszym blogu.