Neverwinter Online

PL/EN
MMORPG
Graj Teraz
5.9

User Avg

Neverwinter: Z powodu nadużyć zamknięto internetową aplikacje Gateway

Neverwinter

Deweloper Perfect World Entertainment podjął decyzje o całkowitym zamknięciu aplikacji dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej Neverwinter Gateway. Powodem tej decyzji są wykorzystujące ten system do gromadzenia bogactwa boty.

Wszyscy użytkownicy Neverwinter Gateway w ramach rekompensaty otrzymają peta “Mini Apparatus of Gond”.Mini Apparatus of Gond

Wielka szkoda sam wiele miesięcy grałem w Neverwinter i możliwości, jakie dawał system Gatewa były bardzo pomocne w momentach, kiedy nie miało się najzwyczajniej dostępu do klienta gry. Przy pomocy aplikacji Neverwinter Gateway swobodnie z poziomu przeglądarki internetowej można było ogarnąć takie aspekty rozgrywki jak kupowanie oraz sprzedawanie w domu aukcyjnym, zarządzanie profesjami (crafting) czy choćby sprawdzenie poczty w grze. Ponadto Gateway dawał nam dostęp do gry planszowej w stylu D&D.

Osobiście całkowicie nie rozumiem takiego zachowania, zamiast dopracować, połatać luki i zadbać o to, aby boty wyniosły się na dobre z Neverwinter Gateway. Deweloper woli zlikwidować jeden z elementów, który wyróżniał Neverwinter Online na tle innych produkcji MMORPG.