Neverwinter Online

PL/EN
MMORPG
Graj Teraz
5.9

User Avg

Neverwinter: Shroud of Souls trafi na komputery PC już 2 maja!

Neverwinter

Najnowsza aktualizacja Neverwinter: Shroud of Souls trafi na komputery PC już 2 maja, a na konsole Xbox One i Playstation®4 później tej wiosny. Aktualizacja skupia się na uzupełnieniu linii fabularnej rozpoczętej w dodatku The Cloaked Ascendancy, jednocześnie wprowadzając do Neverwinter kilka ulepszeń poprawiających jakość życia graczy. Wraz z dodatkiem do gry trafią m.in.: zupełnie nowa przygoda, w której gracze będą musieli stawić czoła nowemu, niebezpiecznemu przeciwnikowi; funkcja ekranu wyposażenia; nowe wydarzenie z oblężeniem warowni i wiele innych. Jest jeszcze jedna bardzo ważna nowość – odnowiona przestrzeń gildyjnych hal, w których teraz możliwe będzie przeżywanie przygód razem z innymi członkami gildii oraz wspólna celebracja osiągnięć zdobytych w Neverwinter.

Czym jest Shroud of Souls? I czy dasz radę pokonać potężną moc znajdującą się w tym całunie? W wyniku działań organizacji Cloaked Ascendancy w lokacji River District, kolejne zło zstąpiło do tego świata – tajemniczy smoczy nekromanta i jego potężny artefakt zagrażają całemu Neverwinter! Powstały spod ziem River District czarnoksiężnik przejął kontrolę nad oddziałami upiorów, przy pomocy których planuje zapanować nad jeszcze potężniejszymi duchami, mającymi stanąć na czele jego nieumarłej armii. Bohaterowie Neverwinter będą musieli pokrzyżować ten złowieszczy plan i raz jeszcze ocalić River District.

Długo wyczekiwana funkcja ekranu wyposażenia to kolejna nowość, która zadebiutuje w Shroud of Souls. Dzięki niej możliwe będzie szybkie przełączanie między zestawami umiejętności i ekwipunku, co pozwoli każdemu graczowi na dostosowanie swojej postaci do aktualnej sytuacji, niezależnie czy będą to walki PvE, przygoda w podziemiach czy epickie pojedynki PvP. Wprowadzono również pomniejsze poprawki do funkcji gildyjnych twierdz, takie jak dynamiczne oblężenia oraz zupełnie nową, w pełni dostosowywalną strefę gildyjnej hali do spotkań z członkami gildii.