MU Legend

PL/EN
hack'n'slash MMORPG
Graj Teraz
6.2

User Avg

WEBZEN rozdaje darmowe pakiety startowe do MU Legend

WEBZEN rozdaje darmowe pakiety startowe do MU Legend

WEBZEN, Po bezproblemowej premierze gry, uruchomieniu stabilnych serwerów i zarejestrowaniu rekordowej liczby użytkowników., rozdaje bezpłatne pakiety startowe do ARPG MMO MU Legend.

MU Legend to długo wyczekiwana gra MMO akcji i sequel gry MU Online. Od rozpoczęcia otwartej bety tydzień temu gra została pobrana setki tysięcy razy. Ekipa MU Legend wyraziła wielką radość z zainteresowania tak wielkiej liczby użytkowników. Firma WEBZEN otworzyła dodatkowe serwery przeznaczone dla regionów EU, US oraz SEA, aby zapewnić każdemu chętnemu miejsce do zabawy w MU Legend.

Chcąc pomóc nowym graczom MU Legend, WEBZEN we współpracy ze stronami poświęconymi grom MMO rozdaje darmowe pakiety startowe do gry. Od dziś aż do wyczerpania zapasów gracze mogą udać się na stronę dowolnego partnera medialnego firmy WEBZEN, aby otrzymać specjalny kod, który zapewnia:

– Usługę Platinum (3 dni)

– Skrzynię ze Strojem A (3 dni)

– Skrzydła Gwiazdozbioru (3 dni)

– Dużą Świętą Miksturę Regeneracji x10

Na koncie WEBZEN można wykorzystać tylko jeden kod. Więcej szczegółów o stronach internetowych partnerów medialnych pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie oraz na Facebooku.

Dennis Czybulka, dyrektor generalny Webzen Dublin: „Ze wszystkich wydanych przez nas gier premiera MU Legend była najprzyjemniejsza. Obyło się bez problemów technicznych, serwery były stabilne, a do tego doświadczyliśmy największego przypływu graczy w historii firmy! Musieliśmy otworzyć nowe serwery, aby umożliwić nieprzerwany napływ nowych użytkowników. Co więcej, jak na razie nie widać spadku tej tendencji! Dzięki naszym partnerom medialnym mogliśmy zaproponować wisienkę na torcie w postaci pakietu dla każdego gracza mającego ochotę wypróbować MU Legend”.

Ponadto tysiące graczy otrzymają pierwsze specjalne tytuły za udział w zamkniętym beta teście i teście obciążeniowym. Wspomniane wyróżnienia zostaną przyznane dziś, 14 listopada 2017 r.