MU Legend

PL/EN
hack'n'slash MMORPG
Graj Teraz
6.4

User Avg

Globalna otwarta beta MU LEGEND już tego lata!

Globalna otwarta beta MU LEGEND już tego lata!

Otwarte beta testy globalnej wersji MU Legend rozpoczną się tego lata. Wraz z rozpoczęciem otwartych beta testów wszyscy gracze na świecie będą mogli przekroczyć bramy kontynentu MU i odkryć najnowszą odsłonę tej serii!

Globalne otwarte beta testy MU Legend obejmą sześć języków: niemiecki, francuski, polski, hiszpański, portugalski brazylijski i angielski. Po raz pierwszy gra z serii MU będzie w chwili premiery dostępna w wielu językach.

Zachęcamy graczy do polubienia strony na Facebooku, gdzie w nadchodzących tygodniach będą publikowane ogłoszenia, aktualności i interesujące informacje związane ze zbliżającą się otwartą betą MU Legend. http://facebook.com/MuLegendGlobal

Richard Moon, dyrektor operacji globalnych w WEBZEN, komentuje: „Świeżo po oficjalnej premierze wersji koreańskiej jest nam niezmiernie miło przekazać tę wiadomość globalnej publiczności” – i dodaje – „Nasze zespoły włożyły w MU Legend całe lata ciężkiej pracy. Etap otwartej bety to dla wszystkich ogromny kamień milowy. Wreszcie kończy się czas oczekiwania dla graczy, którzy dowiedli swojego oddania od pierwszych ogłoszeń poprzez poszczególne fazy zamkniętych testów beta. Bardzo cenimy sobie to wyczekiwanie i ciepłe przyjęcie społeczności!”.

Pozostałe miesiące przeznaczone na rozwój globalnej wersji będą poświęcone dopracowywaniu licznych nowych funkcji dodanych na etapie otwartej bety, takich jak postaci niezależne obsługujące handel czy tryb PvP 3 na 3!

Więcej informacji o MU LEGEND, dostępnych klasach i cechach gry można znaleźć na oficjalnej stronie: http://mulegend.webzen.com