Heroes of the Storm

PL/EN
MOBA
6.4

User Avg

Heroes of the Storm: Trwa Księżycowe Święto, a do Nexusa przybyła Maiev

Heroes of the Storm: Trwa Księżycowe Święto, a do Nexusa przybyła Maiev

W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego. Ta niezwykle ruchliwa Zabójczyni nie cofnie się przed niczym, by jej wrogów dosięgło ostrze sprawiedliwości, a jej zdolności to między innymi:

  • Wachlarz Ostrzy – Maiev rzuca nożami na obszarze o kształcie półksiężyca i trafia wszystkich przeciwników znajdujących się w polu rażenia.
  • Duch Pomsty – Maiev wysyła swój cień przed siebie. Cień powraca do miejsca, z którego został wysłany, i zadaje obrażenia wszystkim napotkanym po drodze przeciwnikom.
  • Skok Nadzorców – Maiev wyskakuje w powietrze i staje się tymczasowo niewrażliwa na obrażenia.

W tym miesiącu – oprócz przybycia do Nexusa naszej najnowszej bohaterki – obchodzimy również Księżycowe Święto! Na graczy czekają: nowy zestaw i zupełnie nowa, księżycowa bójka, a także skórki, wierzchowce i graffiti. Zapraszamy na stronę wydarzenia, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na jego temat. Materiały dodatkowe możesz pobrać ze strony Blizzard Press Center.