Heroes of the Storm

PL/EN
MOBA
6.4

User Avg

Heroes of The Storm Nowości z gamescom 2015

Heroes of the Storm

Podczas tegorocznych targów gamescom ekipa Blizzarda odpowiedzialna za Heroes of the Storm nie próżnuje i zaprezentowała nowości jakich niebawem możemy spodziewać się w grze. Zacznijmy od najważniejszego czyli od nowych postaci. Tak dobrze czytacie to liczba mnoga zaprezentowano aż trzech nowych bohaterów którzy niebawem zawitają do Nexusa, Pierwszym z nich będzie Kharazim bardziej znany jako mnich, jest to pierwszy pomocnik z uniwersum Diablo. niezwykle mobilna postać walcząca w zwarciu.


Kolejnymi postaciami będą Rexxar doskonale znany miłośnikom WoWa Władca Bestii oraz Artanis wywodzący się z serii Starcraft. Więc jak widać dla każdego coś dobrego.

Do gry trafi również nowe pole bitwy  wywodzące się z uniwersum Diablo. Szkoda liczyłem na mapę w klimatach Starcrafta bo takiej jeszcze nie ma w grze. Piekielne Kapliczki bo taką właśnie nazwę nadano nowej mapie nie wniosą w sumie nic nowego będzie to standardowa mapa podzielona na trzy aleje na których drużyny będą walczyć o okresowo aktywowane kapliczki które pozwolą przyzwać ogromnego demona. Szczerze liczyłem na coś więcej ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Zainteresowanych zapraszam również w dniu 7 sierpnia od godziny 18:00 pod adres http://www.blizzgc.com/ gdzie na żywo odbędzie się pokaz niektórych nowości.