WEBZEN Summer Giveaway, mamy do rozdania 1 000 kodów

WEBZEN Summer Giveaway

Przy współpracy ze studiem Webzen mamy do rozdania pokaźną ilość kodów bonusowych, umożliwiających odbiór wielu atrakcyjnych prezentów w grach MMO od tego dewelopera. Zostało nam przydzielone 1 000 kluczy, więc myślę, że starczy dla wszystkich.

Aktywując klucz, otrzymasz bonusowy pakiet przedmiotów w wybranej grze od Webzen (ASTA, ELOA, RAPPELZ, MU ONLINE, FLYFF, C9). Pamiętajcie jednak, że klucze są limitowane po jednym na konto, nie możecie wykorzystać kilku kodów dla tego samego konta, aby odebrać prezenty w kilku grach (1klucz=1konto=1 wybrana gra).

Szczegółowe informacje o zawartości pakietów bonusowych dla poszczególnych gier znajdziecie TUTAJ.

Zachęcam również do udostępniania naszego Giveaway znajomym, aby jak najwięcej użytkowników skorzystało z tych darmowych bonusów.

Klucze:

Aby odebrać klucz wpisz adres email na który ma zostać wysłany kod w oknie poniżej, następnie oczekuj na wiadomość z kluczem (zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut w zależności jak bardzo są obciążone serwery systemu Godankey)

Instrukcja Aktywacji:

  1. Udaj się pod adres: www.webzen.com/events/games-of-webzen/redeem.
  2. Zaloguj się na swoje konto Webzen.
  3. Wprowadź otrzymany od nas klucz.
  4. Wybierz grę, kraj, server, oraz postać na której chcesz odebrać przedmioty.
  5. Zatwierdź swój wybór, wciskając przycisk “Redeem Coupon Code”. Przedmioty wysłane zostaną w grze dla wybranego konta/postaci.

Informacje dodatkowe:

  • Kody można aktywować do dnia 31.07.2016, po tym terminie dalsza aktywacja będzie niemożliwa.
  • Kody są limitowane po jednym na konto (1klucz = 1konto webzen), aktywacja większej ilości na tym samym koncie jest niemożliwa.