Mamy do rozdania dwa kody na darmowego Battlechest do World of Warcraft

World of Warcraft Giveaway

Mamy do rozdania dwa kody na darmowego Battlechest do World of Warcraft, rozdawane w sieci Multikino do zakupionego biletu na film Warcraft: Początek. Jako że ja Wowa już od dawna posiadam, pomyślałem, że zamiast sprzedawać kluczyki, rozdam je wam w formie konkursu.

O samym filmie nie będę się rozpisywał, zapewne większość z was czytała już multum recenzji, zapowiedzi, i innych tego tupu tekstów, które krążą po necie. Powiem tylko tyle, naprawdę dobry film fantasy, polecam wszystkim miłośnikom fantasy a dla fanów warcrafta pozycja wręcz obowiązkowa. Przejdziemy od razu do rozdawania kluczy.

Klucze:


Tym razem Giveaway będzie się opierał na odrobinę innych zasadach, bo przy dwóch kluczach byłoby bezsensowne organizowanie go na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Zamiast tego odpalimy konkurs, w którym spośród wszystkich uczestników wylosujemy dwóch zwycięzców.

World of Warcraft

Za każde wykonane zadanie otrzymasz punkty, będące swojego rodzaju losami, także im więcej punktów zdobędziesz tym większa szansa na wygranie klucza. Konkurs zakończymy w piątek 17 czerwca o godzinie 16:00. Klucze wyślę jeszcze tego samego dnia, żebyście mogli spędzić weekend w świecie Azeroth.

Dzięki tym kluczą otrzymacie:

  • Battlechest do World of Warcraft(gra+dodatki)
  • 30 dni grania
  • Skórki inspirowane filmem

Instrukcja aktywacji:

  1. Wejdź na stronę: http://warcraft.com/movie
  2. Stwórz lub zaloguj się na swoje konto battle.net
  3. Wprowadź otrzymany od nas klucz
  4. Pobierz klienta gry i baw się dobrze

Informacje dodatkowe:

  • Klucze można aktywować do 1 sierpnia 2016 roku.