Livelock

EN
Shooter
Kup Teraz
6.3

User Avg

Livelock KONKURS: Zaprojektuj komiks! Zgarnij grę na PC, PS4, Xbox One!

Livelock KONKURS

Portal mmorank.pl przy współpracy z Perfect World Entertainment zaprasza was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia są darmowe egzemplarze gry Livelock.

Tym razem przygotowaliśmy coś dla kreatywnych użytkowników, zabawa polega na zaprojektowaniu krótkiego komiksu o Livelock w dowolnym formacie (rysunek, grafika).
Wraz z przedstawicielami firmy Perfect World Entertainment wybierzemy najciekawsze prace, których autorzy zostaną nagrodzeni egzemplarzem gry Livelock na jedną z dostępnych platform (PC, PS4, Xbox One).

NAGRODY:

 • 2xLivelock PC(steam)
 • 2xLivelock PS4
 • 2xLivelock Xbox One

Zasady uczestnictwa w konkursie:

 1. Zaprojektuj krótki komiks(3-5 slajdów), którego motywem przewodnim jest gra Livelock(uniwersum, bohaterowie itd.). Format pracy dowolny, możecie malować, rysować, korzystać z edytorów graficznych i co tam wam jeszcze wpadnie do głowy.
 2. Następnie swoją pracę umieść w komentarzu (pod tym wpisem) w formie pliku graficznego z rozszerzeniem jpg, jpeg, lub png o maksymalnym rozmiarze 2mb.
  Livelock KONKURS
 3. Nie zapomnij napisać, na jakiej platformie zamierzasz grać w Livelock.

Informacje:

 • Na Wasze prace czekamy do piątku 16/9/2016 do godziny 23:59.
 • Spośród nadesłanych prac wybierzemy komiksy, które naszym zdaniem będą najciekawsze, a ich autorzy zostaną wynagrodzeni darmowym egzemplarzem Livelock, na wybraną platformę.
 • Lista zwycięzców wraz z ich pracami zostanie opublikowana na portalu w poniedziałek 19/09/2016. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez e-mail podany podczas komentowania jeszcze tego samego dnia.