World of Warships

EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.4

User Avg

World of Warships i pierwszy film wirtualnej rzeczywistości o HMS Belfast

World Of Warships

Miłośnicy historii i fani World of Warships mogą odkryć sławny okręt HMS Belfast zarówno w wirtualnej rzeczywistości, jak i bezpośrednio w samej grze!

HMS Belfast to największy zachowany okręt wojenny w Europie, który odegrał znaczącą rolę w bitwie o przylądek północny w 1943. Asystował w zniszczeniu niemieckiego pancernika Scharnhorsta. W swoim czasie, HMS Belfast był najbardziej zaawansowanym krążownikiem na świecie. Teraz trafił do gry komputerowej World of Warships jako okręt typu premium VIII poziomu poszerzając drzewo technologiczne brytyjskiej marynarki wojennej.

“HMS Belfast to sławna jednostka i to właśnie ona zainspirowała nas do stworzenia doświadczenia VR, które dodatkowo zwiększa silną więź historyczną z World of Warships,” powiedział Alex Bobko, szef marketingu projektów specjalnych w Wargaming. „Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec możliwości dokładnego dostępu do jednostki. Zbadaliśmy ją w Londynie i stworzyliśmy niesamowity film dla widzów – zapraszamy do wskoczenia do wirtualnej rzeczywistości, a następnie do sprawdzenia okrętu w grze.”