World of Warships

EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.4

User Avg

World of Warships: Niemieckie pancerniki dołączają do bitwy

World Of Warships

Na horyzoncie widać długo oczekiwane niemieckie pancerniki, które wraz z aktualizacją 0.5.10 dopłynęły do World of Warships podczas dzisiejszego przeglądu technicznego.

Natomiast już tej jesieni będzie można spodziewać się również angielskich krążowników! Pełna linia 10 brytyjskich krążowników obejmie takie jednostki jak Caledon (Tier III), Leander (Tier VI), Edinburgh (Tier VIII) i Minotaur (Tier X). Pierwsza publiczna prezentacja odbędzie się na stoisku Wargaming podczas targów gamescom.

Cieszymy się, że niemieckie okręty wypływają do bitwy,” mówi Artur Plóciennik, globalny producent wydawniczy gry World of Warships. „To ciekawe jednostki zdolne przechylić szalę w bitwie. A dodatkowo wkrótce dołączą Brytyjczycy, co jeszcze bardziej wzmocni zróżnicowanie w grze i kolejny sposób dla graczy, aby bawili się według własnego stylu prowadzenia rozgrywki.

Aktualizacja 0.5.10 wprowadziła do gry szereg poprawek oraz zmian w rozgrywce. Deweloperzy udostępnili również tryb dla osób z daltonizmem, co zapewne ucieszy graczy dotkniętych wadami wzroku uniemożliwiającymi widzenie pełnej gamy kolorów. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ.