World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.3

User Avg

World of Tanks otrzyma tryb gry jednoosobowej

World of Tanks otrzyma tryb gry jednoosobowej

Wargaming ma przyjemność ogłosić nadejście do World of Tanks fabularnej kampami dla pojedynczego gracza zatytułowanej „War Stories” która zadebiutuje 22 sierpnia 2017 roku na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S oraz PlayStation4. Nowy tryb będzie odtwarzał najważniejsze wydarzenia historyczne, historie alternatywne oraz fikcyjne scenariusze.

„War Stories to ewolucja naszej marki,” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i wykonawczy w Wargaming Chicago-Baltimore. „Pierwsza kampania w świecie World of Tanks pozwala nam wprowadzić nową narrację i rozszerzyć tytuł dla nowych i obecnych czołgistów.”

War Stories zawiera dwie kampanie składające się z 3 rozdziałów każda. Brothers in Armour koncentruje się na armii czerwonej walczącej na froncie wschodnich w czołgach Sherman i jest wprowadzeniem w rozgrywkę dla nowych graczy. Flashpoint Berlin opowiada losy brytyjskiego czołgisty starającego się przedostać przez blokadę Berlina w czasach Zimnej Wojny. W niedalekiej przyszłości planowane są dwie następne historie z III Rzeszą prowadzącą inwazję na Wielka Brytanię oraz walkę o przetrwanie ludzkości w alternatywnym zakończeniu kryzysu kubańskiego.

Historie War Stories opowiadane są przez animowane komiksy autorstwa Andi Ewingtona z ilustracjami PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przejęte serie o Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator, RoboCop i seria World of Tanks: Roll Out od wydawnictwa Dark Horse.

Oprawę dźwiękową zapewnia guru ścieżek dźwiękowych do gier komputerowych, nominowany do nagród BAFTA Inon Zur (m.in. Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie jako były czołgista w armii.