World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.3

User Avg

World of Tanks: Drużyna Na’Vi nowymi mistrzami świata

World of Tanks Drużyna Na'Vi nowymi mistrzami świata

Po dwóch, dniach zaciętych pojedynków na Grand Finals 2016, które odbyły się na warszawskim Torwarze, poznaliśmy nowych mistrzów świata w World of Tanks.

Finałowe starcie pomiędzy mistrzami z 2014 (Na’Vi) i mistrzami z 2015 (HellRaisers) było jednym z najlepszych w historii zawodowej rywalizacji w World of Tanks i mistrzostw Grand Finals. Obydwie drożyny stoczyły niesamowicie wyrównany pojedynek, przy wyniku 6:6 o tym kto zostanie mistrzem decydowała ostatnia bitwa. Podczas finałowego starcia ekipie HellRaisers udało się uzyskać przewagę dwa do jednego w czołgach i wszystko wskazywało na to, że mistrzowie z 2015 sięgną po Monolit drugi raz z rzędu. Jednakże gracz AppleWow z HellRaisers utknął pomiędzy skałami na wzgórzu, co skutecznie wykluczyło go z dalszej walki. Mógł jedynie patrzeć jak jego kolega Grifon zostaje pokonany przez Inspirera z Na’Vi, który tym samym zakończył finał z wynikiem 7:6, zdobywając dla Na’Vi upragnione trofeum.

„Grand Finals z roku na rok jest coraz większe i lepsze”, powiedział Mo Fadl, dyrektor globalnego eSportu w Wargaming. „Pokazaliśmy pasję eSportu światu. Drużyny dały z siebie wszystko i jesteśmy z nich dumni. Liga Wargaming.net to najwyższe standardy i zawsze staramy się dostarczać najwyższą jakość dla naszych fanów.”