World of Tanks Blitz

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
5.6

User Avg

World of Tanks Blitz: Zdobywaj i utrzymuj bazy w nowym trybie gry „Supremacja”

World of Tanks Blitz: Zdobywaj i utrzymuj bazy w nowym trybie gry „Supremacja”

Wraz z najnowszą aktualizacją o numerku 3.0 mobilny World of Tanks Blitz udostępnia graczom nowy tryb gry „Supremacja”, gdzie na mapach są specjalne sektory, których zajęcie i utrzymanie będzie stanowić klucz do zwycięstwa.

Zasady panujące w nowym trybie są bajecznie proste. Na każdej z map pojawiają się sektory do przejęcia, dzięki którym drużyna zdobywa punkty. Aby wygrać należy zdobyć 1000 punktów lub też klasycznie zniszczyć wszystkich rywali. Kluczową rolę będzie odgrywać tu współpraca drużyny, taktyka i plan na bitwę. Nowy tryb jest dostępny dla wszystkich czołgów poziomów od V do X.

„Ciągle szukamy kolejnych rozwiązań, aby gra była interesująca dla czołgistów,” mówi Artem Safronov, globalny producent wydawniczy World of Tanks Blitz. „Nowy tryb gry został stworzony w ten sposób, aby każdy typ czołgów mógł być efektywny. Supremacja zachęca graczy do większej dynamiki i ściślejszej współpracy.”

Wraz z nowym trybem zmianom wizualnym i terenowym uległa mapa Falls Creek. Więcej szczegółowych informacji o aktualizacji 3.0 do World of Tanks Blitz znajdziecie na oficjalnej stronie gry pod adresem http://wotblitz.eu