World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.3

User Avg

World of Tanks aktualizacja 9.18 już na serwerach!

World of Tanks przełomowa aktualizacja 9.18 już na serwerach

Dzisiejsza aktualizacja o numerze 9.18 do World of Tanks niesie ze sobą fundamentalne zmiany w rozgrywce. Efektem pracy ekipy deweloperskie z Wargaming jest m.in.: nowy system dobierania drużyn, znaczące zmiany w funkcjonowaniu artylerii oraz przemodelowane lekkich czołgów aż do poziomu X.

Usprawniony system dobierania drużyn od teraz bazuje na łączeniu do gry takiej samej ilości pojazdów z najwyższej, średniej i najniższej półki. Ponadto ograniczono ilość artylerii na mecz do 3 i wydatnie zmniejszono szanse na powtórki tych samych map podczas sesji. To wszystko razem sprawia, że każdy gracz będzie pełnił jeszcze ważniejszą rolę w grze, drużyny będą lepiej zbalansowane, a każda bitwa będzie unikalnym doświadczeniem.

„9.18 to najistotniejsze zmiany od lat, zarówno pod względem mierzenia się z ilością kluczowych wyzwań, jak i samych zmian wprowadzanych jednocześnie do gry,” mówi Thaine Lyman, dyrektor produkcji w World of Tanks.

„To było olbrzymie wyzwanie dla zespołu. Dziękujemy graczom, którzy poprzez serwer testowy piaskownica ulepszają z nami grę. Będziemy kontynuować dopieszczanie przedstawionych elementów, jak również nieustannie pracować nad nowymi rozwiązaniami, które podnoszą jakość World of Tanks.”