Tera Online

EN
MMORPG
Graj Teraz
7.4

User Avg

Tera Online Nowy tryb rozgrywki dla wysoko poziomowych postaci Dreamstorm

Tera

Dreamstorm jest nowym trybem rozgrywki który już jutro trafi na europejskie serwery Tera Online, ta nowa forma zabawy będzie przeznaczona tylko dla wysokopoziomowych postaci (wymagany poziom 65). Cała system będzie miał podobny schemat jak Nexus, z tą różnicą że w Dreamstorm naszym głównym zadaniem jest obrona przez 10minut czterech generatorów na które szturmują coraz to silniejsi przeciwnicy.
Podobnie jak w przypadku Nexusów tak i tutaj wydarzenie będzie występować w grze w ustalonych godzinach każdego dnia harmonogram prezentuje się następująco.

  • Od poniedziałku do piątku: 16:00, 20:00, 22:00
  • Sobota i Niedziela: 14:00, 16:00, 20:00, 22:00

Powiadomienie o nadchodzącym wydarzeniu otrzymamy 20 minut przed pierwszą falą przeciwników, natomiast 10 minut przed na mapie pokaże się miejsce w którym Dreamstorm się rozpocznie.
Oczywiście za uczestniczenie w Dreamstorm otrzymamy nagrody w postaci złota oraz skrzynek w których znajdziemy wartościowe materiały i towary konsumpcyjne, aby otrzymać wynagrodzenie wymagane jest zabicie minimum pięciu przeciwników podczas trwania Dreamstorm, ma to przeciwdziałać cwaniaczką którzy zostawili by postać afk i tylko czekali na łatwe zdobycze. To jak wartościowe fanty dostaniemy zależy od tego jak skutecznie odpieraliśmy fale potworów. Jeśli zwyciężyliśmy czyli obroniliśmy wszystkie generatory w okresie 10minut wartość nagród jest zależna od tego ile punktów życia zostało naszym urządzeniom, natomiast jeśli ponieśliśmy porażkę i potwory zniszczyły generatory otrzymamy nagrody adekwatne do czasu w jakim stawialiśmy opór przeciwnikom.