LineCladis

PL
MMORPG
Graj Teraz
8

User Avg

Szereg nowości w najnowszej aktualizacji do LineCladis

Szereg nowości w najnowszej aktualizacji do LineCladis

W grze wprowadzona została mała aktualizacja, w której dodano całkiem nową lokalizację na mapie Elroth. Powstała ona przy udziale graczy! To Kamielisko – nietypowa wioska w Górskich Kłach w kształcie leja, z położonym na samy dole rynku i pnących się ku górze warsztatach, składowiskach, budynkach mieszkalnych, z czego część w nich wykuta jest w skale.

Lokacja oraz związane z nią przygody, zadania i nagrody dostępne są dla postaci lvl 10. Aby rozpocząć wyprawę do Kamieliska wystarczy udać się do Wędrownego handlarza w Sleszczynie i wykonać dla niego misję! Nagrodą od krasnoludzkiego potentata skalnego – Grimma Granitowego Młota są unikatowe skiny do ewkipunku. “Wystarczy” tylko zmierzyć się z grasującymi w Opuszczonym kamieniołomie potworami. Tylko nie zapomnijcie ze sobą pochodni!

Dla wszystkich graczy mamy także usprawnienia dotyczące czatu: przywrócony został czat przygody, gdzie można dogadać szczegóły dotyczące instancji przed jej rozpoczęciem oraz wskaźnik czasu na czacie ogólnym, który wprawdzie zajmuje trochę miejsca, ale dzięki temu wiadomo, kto kiedy pisał.