Szaleństwo na 1 kwietnia w grach od Wargaming

Szaleństwo na 1 kwietnia w grach od Wargaming

1 Kwietnia jest szalonym dniem w którym króluje dobra zabawa oraz rozmaite, lepsze lub zazwyczaj gorsze, żarty. Jest to dzień wręcz idealny na organizowanie wszelkiego rodzaju zwariowanych eventów w grach MMO, co chętnie wykorzystali deweloperzy z Wargaming udostępniając wam kilka ciekawych wydarzeń specjalnych w swoich grach.

W World of Tanks na PC zostaniemy wysłani dosłownie na księżyc. Zasiądziecie za sterami kosmicznego czołgu IS 8-BALL i weźmiecie udział w bitwach, polegających na taranowaniu rywali tak aby wpadli w kratery. Księżyc to oczywiście również inna grawitacja, anomalie kosmiczne i deszcze meteorytów. Ten tryb rozgrywki będzie dostępny w okresie od 1 do 5 kwietnia, aby dołączyć do kosmicznej bitwy wystarczy wybrać wspomniany czołg i kliknąć przycisk „bitwa”.

Nie zapomniano o graczach World of Tanks zagrywających się na konsolach Xbox One lub Playstation 4. Gdzie zasiądziecie za sterami czołgo-okrętu HMS TOG II, aby wypłynąć na szerokie wody, gdzie czekają was niesamowite pojedynki 7vs7. Kiedy wybierzecie tę maszynę garaż zostanie zalany wodą i dołączycie do walki. HMS TOG II czeka w garażu na wszystkich dotychczasowych graczy, a nowi użytkownicy którzy po raz pierwszy pobiorą grę wystarczy, że rozegrają jedną bitwę, a po niej będą mieli dostęp do tego pojazdu.

World of Warships z szerokich mórz i oceanów przenosi się do jacuzzi. Na specjalnej mapie kierujemy okrętem znanym z animowanej serii „Kapitan zła rada” i walczymy przeciwko innym graczom. Aby uruchomić ten tryb (dostępny od 1 do 11 kwietnia) wystarczy w porcie wybrać jeden z czterech specjalnie przygotowanych okrętów – Pokeboat (Japonia), Botishkaff (Rosja), Das Boot (Niemcy) lub Bottlesheep (USA).