SkyForge

EN
MMORPG
Graj Teraz
6.5

User Avg

Skyforge: Rozszerzenie Ascension ukaże się 19 października

Skyforge: Rozszerzenie Ascension ukaże się 19 października

Kto czeka na hucznie zapowiadane największe jak do tej pory rozszerzenie Skyforge kryjące się pod tytułem Ascension? Deweloper Allods Team ma dla was świetne wieści, premierę Skyforge Ascension zaplanowano na 19 października!

W oparciu o zbierane przez ponad rok dane graczy i opinie społeczności Allods Team prowadziło intensywne prace nad ulepszeniem istniejących funkcji oraz wprowadzeniem nowych, aby usprawnić i jeszcze bardziej wzbogacić rozgrywkę w Skyforge. Czego efekty będziemy mogli podziwiać już niebawem w grze.

Wraz z rozszerzeniem Ascension Skyforge wzbogaci się o:

  • Nowy system polityczny: Nieśmiertelni będą mogli wybierać oraz sami kandydować do Rady Bogów (Council of Gods), której członkowie otrzymają na pewien czas władzę nad zasobami oraz losem ludzi.
  • Nową kampanię postępu w grze: Znaczna zmiana w systemie postępów w grze nastąpi wraz z dodaniem Regions Map – rozbudowanej kampanii, w której gracze mogą odblokować dostęp do nowych przygód, klas i symboli.
  • Nowy rajd Tol-Monter: Najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu.
  • Nową klasę – The Outlaw: Bohater, który dzierży dwa pistolety oraz pomaga sobie czasem dynamitem. Lepiej z nim nie zadzierać!