Shakes & Fidget

PL/EN
MMORPG
Graj Teraz
6.3

User Avg

Shakes & Fidget: System Pupili już w grze

Shakes & Fidget System Pupili już w grze

Jak pewnie większość graczy Shakes & Fidget już zauważyła na serwerach zaroiło się od przesympatycznych stworzonek. Aktualizacja wprowadzająca system Pupili jest już dostępna w wersji na PC, a w przeciągu kilku najbliższych dni trafi również na urządzenia mobilne. System pupili aktualnie oferuje wam 100 unikalnych bestyjek, podzielonych na 5 elementów oraz kolorów: woda (niebieski), światło (żółty), ziemia (zielony), mrok (różowy) and ogień (czerwony). Każdy element zawiera 20 stworków – 14 podstawowych, 4 rzadkie oraz 2 epickie. Dostęp do zakładki “Pupile” jest zarezerwowany dla graczy z poziomem 75+.

Aby pozyskiwać nowe pupile niezbędne jest pokonanie potworka w jego naturalnym siedlisku, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć jego jajo na misji. Pozyskane stworzonka zagwarantują wam dodatkowe bonusy do statystyk postaci. Możemy je również wysłać do walki z innymi hodowcami, na specjalnie do tego stworzonych arenach.


Szczegółowe informacje na temat systemu Pupili dostępnego w Shakes & Fidget znajdziecie pod tym adresem –>http://forum.sfgame.pl/showthread.php?p=400577#post400577