Rozpoczęto specjalne wydarzenia zimowe w grach od PWE

perfect-world-entertainment-news-001

Perfect World Entertainment, po raz kolejny wprowadza specjalne, ograniczone czasowo wydarzenia zimowe. Od grudnia tego roku do pierwszych miesięcy roku 2017, gracze w Neverwinter, Star Trek Online, Champions Online, PWI, Forsaken World i Swordsman będą mogli uczcić święta, walcząc o nagrody w klasycznych i zupełnie nowych wydarzeniach. Poniżej dostępny jest szczegółowy harmonogram tegorocznych atrakcji zimowych.

Neverwinter:

„Winter Festival of Simril” (15 grudnia 2016 – 5 stycznia 2017)
Twilight Tor powraca w całej okazałości dla naszych poszukiwaczy przygód. Wykonuj zadania dzienne i otwieraj paczki „Starlight Parcel” by zdobywać nagrody dla siebie i swojej drużyny. Każda paczka otwarta w trakcie wydarzenia zwiększa szanse na lepsze nagrody, w tym na wyjątkowe wierzchowce i towarzyszy. Wskocz do sań, by wziąć udział w wyścigu i pomóż mieszkańcom wioski pokonać hordy potworów. Łowienie w przeręblu pozwala się wzbogacić, co przyciąga graczy do zamarzniętej powierzchni jeziora Glorfindar, gdzie czekają na nich wyzwanie i nagrody na zupełnie nowym poziomie! Ciesz się podwójnymi premiami przez cały miesiąc i nie zapomnij odwiedzić swojej twierdzy, by wprawić się w świąteczny nastrój.

Star Trek Online:

„Q’s Winter Wonderland” (1 grudnia 2016 – 12 stycznia 2017)
Tegoroczne zimowe wydarzenie sprowadza do Star Trek Online tradycyjne klingońskie wędkarstwo podlodowe. Łap cukierkowe ryby i przynoś je na tacę, by odblokowywać zimowe błyskotki. Jeśli przyniesiesz ich wystarczająco dużo, pojawi się cukierkowy Kos’karii, któremu będziesz musiał stawić czoła – pokonaj go, a otrzymasz jeszcze więcej nagród! Wykonywanie zadań może nagrodzić nawet statkiem T-6. Przez cały grudzień będziemy również urządzać różne promocje i premie dla graczy odwiedzających tegoroczny Wonderland.

Champions Online:

„Attack of the Misfit Toys” (8 grudnia 2016 – 5 stycznia 2017)
Millennium City zamieniło się w zimową krainę czarów! Od 8 grudnia do święta Nowego Roku, bohaterowie będą mogli odwiedzać Renaissance Center, by podziwiać udekorowane drzewko, zaglądać do sklepu Toy Drive i gromadzić prezenty, by zbierać specjalne nagrody od elfich pomocników. Od 22 grudnia do 5 stycznia, gracze będą mogli stawić czoła Clarence, ogromnemu pluszowemu misiowi i Black Harlequinowi, który przekształcił opuszczoną odlewnię w fabrykę zabójczych zabawek! Jednak tym razem nie wszystko będzie takie samo, gdyż Clarence zaprosił do zabawy swoich dziwacznych przyjaciół! Każdego tygodnia wydarzenia w sklepie Toymaster’s Apprentice’a znajdować się będą inne nagrody, więc regularnie tam zaglądaj!

Swordsman:

„Christmas Snowball Event” (22 – 28 grudnia)
W trakcie tego wydarzenia, Joe Chen będzie przyznawać każdemu graczowi 10 śnieżek dziennie. Używanie ich na innych graczach zapewniać będzie PD i punkty Kung Fu – istnieje również szansa, że inny gracz zostanie przekształcony w świąteczny przedmiot.

„Christmas Snowman Event” (22 – 28 grudnia)
Szukaj choinek ukrytych w trzech głównych miastach. Atakuj je, aż polecą przedmioty potrzebne do ukończenia wydarzenia. Po dostarczeniu przedmiotów do Lan Fenghuang, nagrodzi cię ona przedmiotem potrzebnym do stworzenia własnego, tymczasowego bałwana.

„Santa’s Gift Event” (22 – 25 grudnia)
W trakcie wydarzenia, Święty Mikołaj będzie odwiedzał główne miasta każdego dnia między 22:30 a 23:30 czasu pacyficznego. Zbieraj klucze upominkowe, które służą do otwierania nagromadzonych prezentów świątecznych, znajdujących się obok Joe Chen, by zdobywać specjalne nagrody.

PWI:

„12 Days of Giveaways” (2 – 24, 26 – 31 grudnia)
Zaglądaj na naszą stronę z aktualnościami by zdobywać nowe kody na świąteczne zestawy strojów, przedmioty „Ether Jade”, skrzynie „War Avatar Chest” (i wiele innych), które rozdawać będziemy każdego dnia od 2 grudnia. Co więcej, od 26 do 31 grudnia na naszej stronie pojawiać się będą jeszcze lepsze nagrody.

„Snowmen and Snow in Major Cities” (30 listopada 2016 – 1 lutego 2017)
Archosaur i inne główne miasta początkowe pełne są żywych bałwanów zarówno w, jak i poza murami. Pomóż w powstrzymaniu ataku a zostaniesz nagrodzony przedmiotami takimi jak kamienie „Chi Stone”, bilety „Dice Ticket” i inne.

„A Generous Gift” (7 – 27 grudnia)
Odwiedź Generous Young Boya i jeśli dasz radę poczekać wystarczająco długo, otrzymasz skarby „Golden Treasure” za darmo.

„Do the Penguin March!” (13 – 29 grudnia)
Udaj się do Frigid Bay, wykonuj tam różne zadania i spróbuj zdobyć wyjątkową, złotą nagrodę.

Forsaken World:

„12 Days of Giveaways” (14 – 25 grudnia)
Loguj się każdego dnia na postać z co najmniej 50 poziomem, by otrzymywać specjalne nagrody. Zaloguj się w Boże Narodzenie, by otrzymać DARMOWY świąteczny zestaw. W jego skład wchodzą przedmioty kosmetyczne, świąteczny tytuł, fajerwerki, emotikona do używania na czacie oraz towarzysz „Gingersnap Mage”.

„Winter Festival” (1 – 31 grudnia)
Weź udział w świątecznych zadaniach by zdobywać wyjątkowych, świątecznych towarzyszy, specjalne przedmioty z premią do PD oraz różne wzmacniacze dla postaci.