Neverwinter Online

PL/EN
MMORPG
Graj Teraz
5.9

User Avg

Neverwinter: Aktualizacja The Cloaked Ascendancy jest już dostępna na konsolach

neverwinter online news 002

Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że aktualizacja Shroud of Souls do Neverwinter: The Cloaked Ascendancy jest już dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wraz z Shroud of Souls do Neverwinter trafi funkcja szybkiej zmiany wyposażenia, aktualizacja systemu twierdz, w tym dostosowywalne gildyjne hale, a także nowe wydarzenie „Marauders” i inne nowości.

Pierwsza z nowinek, funkcja szybkiej zmiany wyposażenia, pozwala graczom tworzyć zróżnicowane kombinacje umiejętności i sprzętu, co umożliwia szybkie przełączanie się pomiędzy potyczkami PvE, PvP czy badaniem podziemi w Neverwinter.

Dostosowywalne gildyjne hale to zupełnie nowe miejsca do spotkań z sojusznikami, w których członkowie jednej gildii będą mogli spędzać razem czas i chwalić się osiągnięciami zdobytymi w Neverwinter.

Nawiązując do dynamicznej potyczki „The Illusionist’s Gambit”, nowe wydarzenie stawia poszukiwaczy przygód do walki z falami nieumarłych wrogów. Po pokonaniu ich wszystkich, gracze będą mogli dalej chronić swojej twierdzy lub odebrać aktualne nagrody, by móc zająć się jej dalszą rozbudową.

W tym tygodniu na wszystkich platformach do Neverwinter trafi również wydarzenie „Protector’s Jubilee” (20 – 27 czerwca). Miasto udekorowane będzie konfetti i świątecznymi dekoracjami, by uczcić czwartą rocznicę gry. Podczas jubileuszu, poszukiwacze przygód będą mogli uczcić ostatnie osiągnięcia Neverwinter, wykonując specjalne zadania na całym Wybrzeżu Mieczy. Tegoroczne uroczystości przywitają graczy świeżością, zapewniając szanse na zdobycie zupełnie nowych przedmiotów, takich jak: wierzchowiec „Jubilee Unicorn”, tron „Shadow Dragon Throne”, emotikona „Firebreathing” i meble do wielkiej gildyjnej sali. Co więcej, Lord Neverember nagradzać będzie wszystkich dzielnych poszukiwaczy przygód darmowymi przedmiotami przez cały tydzień.