Hearthstone

PL/EN
Karciane
Graj Teraz
5.4

User Avg

Już w Sierpniu HEARTHSTONE wzbogaci się o nowy dodatek zatytułowany Rycerze Mroźnego Tronu

Hearthstone

Dla sług Króla Lisza śmierć to dopiero początek… W dniu dzisiejszym spółka Blizzard Entertainment zapowiedziała Rycerzy Mroźnego Tronu, nowe rozszerzenie do szalenie popularnej karcianki Hearthstone, które pojawi się w sierpniu. Gracze już wkrótce wyruszą na Północną Grań, gdzie stawią czoła Królowi Liszowi. Następnie zostaną wskrzeszeni jako rycerze śmierci, którzy władają nieziemskimi mocami i mogą kraść życie wrogów, by ostatecznie zdobyć Lodową Koronę i Mroźny Tron – wraz ze 135 świeżutkimi kartami – wyłącznie dla siebie.

W Rycerzach Mroźnego Tronu gracze przypuszczą szturm na Lodową Koronę, mroźną fortecę Króla Lisza, by posiąść zakazaną wiedzę o magii runicznej. Chodzą plotki, że Król Lisz poszukuje śmiałków, których mógłby napełnić mroźną esencją śmierci: na graczy wkrótce spłyną jego łaski w postaci dziewięciu nowych, legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu zamienią herosów Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci, zakutych w zbroje mrozu i władających zmodyfikowanymi mocami. Król Lisz postanowił również obdarzyć graczy nową mocą zza grobu: Kradzieżą życia – to nowe słowo kluczowe, dzięki któremu zadawane obrażenia leczą gracza.

Gracze, którym nie wystarczy służba w szeregach Króla Lisza, mogą rzucić mu wyzwanie w serii darmowych misji, które będą dostępne dla wszystkich w rozszerzeniu Rycerze Mroźnego Tronu. W Prologu wkroczycie do Lodowej Korony, a następnie pokonacie kolejne dwa skrzydła cytadeli, gdzie stoczycie walki z tak ikonicznymi bossami jak Profesor Przebrzyd czy Sindragosa, by ostatecznie stanąć do pojedynku z samym Królem Liszem. Po ukończeniu Prologu otrzymacie losową legendarną kartę bohatera, która zamieni waszego herosa w rycerza śmierci danej klasy.

Pakiety kart z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu pojawią na komputery z systemem Windows i Mac, a także tablety i telefony z systemem Windows, iOS, i Android. Będzie można wygrać je na Arenie w Hearthstone, a także kupić za złoto w grze lub prawdziwe środki pieniężne – za taką samą cenę, co w przypadku innych pakietów kart w Hearthstone. Od jutra do czasu premiery gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży karty z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu w specjalnym zestawie liczącym 50 pakietów za cenę 49,99 EUR (PC/Mac/Android)/54,99 EUR (iOS). Możliwy będzie zakup tylko jednego zestawu na konto. Wszyscy, którzy kupią ten zestaw, otrzymają unikatowy rewers przygotowany przez samego Władcę Plagi.
Przedsmak tego, co czeka was w nieżyciu, znajdziecie na stronie thefrozenthrone.com.