Gigantic

EN
Action MMO MOBA
Graj Teraz
6.2

User Avg

Gigantic CBT Patch 5.0

Gigantic CBT Patch 5.0

Aktualizacja zamkniętych beta testów Gigantic o numerku 5.0 zaprezentowana przez studio Motiga, skupi się głównie na poprawie balansu, zgłaszanych błędów oraz optymalizacji rozgrywki, zajęto się również elementami związanymi z ekonomią serwera. Ale to nie wszystko deweloperzy przygotowali dla nas również kilka eksperymentalnych nowinek.

Pierwszą z nich jest nowa postać PAKKO, widoczna na zdjęciu poniżej. Jest to sympatycznie wyglądający delikatnie zmutowany bałwan, no może nie tak delikatnie. Nie dajcie zwieść się niepozornym wyglądem tego bohatera, dzięki wykorzystaniu swoich lodowych umiejętności może narobić sporo problemów na polu walki. PAKKO w drużynie odgrywa role front-line tanka. Postać będzie dostepna w grze tylko do 10 marca, po to aby zaczerpnąć opinii graczy i kontynuować prace związane z jej optymalizacją i balansem umiejętności.

Wraz z dodaniem nowego bohatera dodano również nowe pole bitwy Siren’s Strand, będące jego rodzinnymi stronami. Również i w tym przypadku mapa została opublikowana na etapie eksperymentalnym aby poznać opinie graczy, także jeszcze wiele jej elementów może ulec zmianą i poprawką.

Pełną listę nowinek oraz zmian w balansie i rozgrywce znajdziecie na oficjalnym forum gry Gigantic TUTAJ