Elvenar

PL/EN
Strategiczne
Graj Teraz
8.2

User Avg

Elevenar: Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin

Elvenar I

Studio InnoGames świętuje pierwszą rocznicę swojej darmowej gry Elvenar. Równo rok temu udostępniono dla graczy pierwszy międzynarodowy serwer, prezentując niesamowity świat fantasy, zamieszkały przez ludzi oraz elfy.

Przez ten rok wiele się wydarzyło w Elevenar, gra został przetłumaczony na ponad 20 języków oraz pozyskała wierne grono fanów liczone już w milionach. Wzbogaciła się również o wiele nowych elementów rozgrywki, takich jak dwie rasy gościnne krasnoludy oraz wróżki czy chociażby wprowadzony niedawno system zaklęć.

Z tej okazji InnoGames przygotowało krótką infografikę dotyczącą statystyk gry, w której można znaleźć choćby informacje dotyczące procenta graczy, którzy wybrali Elfy jako swoją rasę, najpopularniejszych Antycznych Cudów, materiałów budowlanych czy średniej liczby graczy w bractwie. Fani Elvenara nie muszą się martwić o dalsze losy gry – twórcy już teraz planują wprowadzenie wielu nowości w najbliższym czasie, o czym dowiedzcie się z kolejnego odcinka serii InnoGamesTV.

Infografika_Elevenar