Edengrad

PL/EN
MMORPG Sandbox Survival
Graj Teraz
5.8

User Avg

Edengrad: Polski projekt MMORPG uruchamia zbiórkę na Kickstarterze

Edengrad: Polski projekt MMORPG uruchamia zbiórkę na Kickstarterze

Huckleberry Games, poznańskie studio zajmujące się produkcją i rozwojem post-apokaliptycznej, survivalowej gry MMORPG Edengrad, uruchamia zbiórkę na Kickstarterze której celem jest pozyskanie przynajmniej 39 tysięcy funtów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozbudowę infrastruktury serwerów, dalszy rozwój świata gry, oraz rozgłosu wśród światowej społeczności graczy.

Edengrad przygotowuje się do podboju świata. Postapokaliptyczna bomba, która dzięki Wam mogła powstać jest już niemal gotowa do globalnego uderzenia. rozpoczynamy kampanię Kickstarterową. Skierowana ona będzie do graczy z globalnej społeczności i to o ich wsparcie będziemy się ubiegać. Dodatkowe środki posłużą nam do rozbudowy infrastruktury serwerów, które obsłużą grę dostępną dla graczy z całego świata oraz na działania promocyjne, które pozwolą nam zaludnić Edengrad nowymi osadnikami.” – mówi szef Huckleberry Games, Patryk Borowski.

Edengrad wprowadza do gatunku MMORPG wiele oryginalnych koncepcji, takich jak głęboka symulacja społeczno-ekonomiczna, budowa od podstaw własnych osad i rozwijanie ich aż do poziomu miast, nowych przyczółków ludzkości na zrujnowanej powierzchni Ziemi. Do szerokiego grona odbiorców gra trafi za pośrednictwem Steam Early Access jako gra w systemie płatności B2P już we wrześniu tego roku.

Strona kampanii: http://edengrad.net/kickstarter
Facebook: https://www.facebook.com/edengradgame
Oficjalna Strona Edengrad: http://edengrad.net