World of Warships

EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.4

User Avg

Brytyjska flota przypłynęła do World of Warships!

World Of Warships

World of Warships dostaje dziś istotną aktualizację. W grze pojawia się 10 brytyjskich krążowników, rozpoczynając tym samym zupełnie nowe drzewo technologiczne w grze. Te zwinne okręty o doskonałym kamuflażu przypadną do gustu graczom, którzy lubią uderzać szybko i mocno.

„Brytyjska flota ma bogatą tradycję i już od dłuższego czasu planowaliśmy jej dodanie do gry,” powiedział Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy gry World of Warships, „Jako, że bardzo cenimy i szanujemy historię, chcieliśmy mieć pewność, że każdy najdrobniejszy detal zostanie uchwycony, aby dać graczom unikatową rozgrywkę tymi legendarnymi okrętami.”

Brytyjska flota to przede wszystkim szybkie i zwinne jednostki z dobrym kamuflażem idealne do ataków na odległe cele. Są świetne w polowaniu na niszczyciele, a dzięki odpowiedniej szybkostrzelności dają radę również w walkach jeden na jeden z innymi krążownikami. Jeśli dodamy do tego torpedy i używanie zasłon dymnych, otrzymujemy naprawdę mocne okręty zdolne do zadawania znacznych obrażeń obrażeń. Dodatkowo, na każdego gracza, który osiągnął czwarty poziom doświadczenia w World of Warships, czeka tajemnicza nagroda. Aby ją otrzymać wystarczy włączyć grę.