BlizzCon 2016 zbiór informacji

BlizzCon 2016

Jubileuszowy BlizzCon 2016 ruszył pełną parą, Blizzard jak zwykle uraczył nas wieloma informacjami oraz prezentacjami dodatków, które w niedalekiej przyszłości trafią do gier tego dewelopera. Postanowiliśmy zebrać najciekawsze nowinki w jednym zbiorczym temacie, który będzie aktualizowany wraz z kolejnymi informacjami z BlizzCon 2016

Diablo 3 Przebudzenie Nekromantów.

Potwierdzając krążące plotki Blizzard zaprezentował nowego nefalema, który trafi do Diablo 3 wraz z nowym dodatkiem zatytułowanym Przebudzenie Nekromantów. Mroczne moce nekromantów bazują na podstawowych budulcach życia, klasa ta specjalizuje się w klątwach i zaklęciach ożywiających. Ponadto z okazji dwudziestolecia serii do Diablo 3 trafią kultowe lokacje oraz przeciwnicy z pierwszej części gry oraz specjalny filtr graficzny nadający rozgrywce klimatu retro. Po szczegółowe informacje w języku polskim zapraszamy TUTAJ.

Hearthstone Ciemne Zaułki Gadżetonu

Nowy dodatek do karcianki Blizzarda zatytułowany Ciemne zaułki Gadżetonu również nie był zaskoczeniem dla miłośników Hearthstone. Podsumowując w skrócie, dodatek wprowadzi ponad 130 nowych kart, nową mechanikę rozgrywki oraz podział dostępnych bohaterów na trzy frakcje. Premiera dodatku jeszcze w tym roku! Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Overwatch Nowa bohaterka Sombra

Kolejny raz Blizzard potwierdza krążące po internecie przecieki, prezentując nową bohaterkę Overwatch Sombrę, która już w przyszłym tygodniu będzie dostępna na serwerach testowych. Sombra to utalentowana hakerka wyposażona w karabin maszynowy i cuda najnowszej technologi, dzięki którym może hakować wrogich bohaterów, teleportować się, a nawet chwilowo znikać. Szczegóły TUTAJ.

Heroes of the Storm Nowi bohaterowie

Darmowa Moba od Blizzarda Heroes of the Storm wzbogaci się o nowe postacie, mape oraz tryby rozgrywki! Pierwszym z nowych wojowników Nexusa jest znany z uniwersum Warcrafta Król Varian Wrynn. Jest to pierwszy wieloklasowy bohater dostępny w Heroes of the Storm, który dzięki zmiennemu wyposażeniu może pełnić różne role na polu walki. Kolejnym gościem Nexusa jest Ragnaros władca ognia, również wywodzący się z uniwersum Warcrafta. To nie koniec nowości, na graczy Heroes of the Storm czeka nowe pole bitewne “Blackheart’s Revenge” masa nowych skinów, mountów, nowa bójka oraz Wyzwanie Nexusa. Szczegóły TUTAJ.

World of Warcraft Patch 7.2 – The Tomb of Sargeras

legionwhatsnext029
Nowości nie mogły ominąć World of Warcraft, flagowej produkcji MMORPG spod bandery Blizzarda. Co prawda Patch 7.2 – The Tomb of Sargeras nie jest olbrzymim dodatkiem, bo takowy przecież niedawno otrzymaliśmy “Legion”, ale jest to dosyć pokaźna aktualizacja. Wprowadzająca do rozgrywki między innymi nowy rajd Tomb of Sargeras gdzie staniemy do walki z dziewięcioma nowymi bossami. Ponadto gra wzbogaci się o nową instancję Cathedral of Eternal Night, tryb Brawl, nowe World Questy, oraz nowe mounty i artefakty. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.