Gigantic

EN
Action MMO MOBA
Graj Teraz
6.2

User Avg

Aktualizacja „Corruption” i zupełnie nowy bohater czeka na graczy Gigantic

Gigantic

Z przyjemnością informujemy, że aktualizacja Corruption jest już dostępna! Wraz z nią do Gigantic trafiło wiele nowości; jednak najważniejszą z nich jest zupełnie nowy bohater-intrygant, ORU! Ta nowa postać walcząca na średnim dystansie wprowadzi zupełnie nowe mechaniki na pole bitwy. Aktualizacja Corruption oznacza również wdrożenie wielu nowych systemów i poprawek, w tym pokojów gier niestandardowych czy możliwości ustawienia mowy w grze pod przycisk. Szczegółowy opis dostępny jest poniżej:

Bohater „Oru The Fortune Teller”
Nowy bohater, Oru, to postać zadająca obrażenia na średnim dystansie, wyjątkowo skuteczna w walkach drużynowych. Jej styl rozgrywki składa się na umiejętności zadające dużo obrażeń i efekty kontroli wspomagające jej zespół. Wraz z premierą postaci, do sklepu trafił pierwszy zestaw skórek do niej – skórki Mordant, Voracious i Garrulous dostępne są w sprzedaży już dziś!

Pokoje niestandardowe
Nowa aktualizacja wprowadzi wersję beta niestandardowych pokojów! Funkcja ta pozwoli drużynom na organizowanie meczów 5 na 5 bez potrzeby używania systemu wyszukiwania gier. W ramach testów beta, mamy zamiar wprowadzić ten system do gry w sposób, który pozwoli naszym graczom na jak najszybsze rozpoczęcie jego używania.

Funkcja „Naciśnij, aby mówić”
Nowa aktualizacja Corruption umożliwi graczom korzystanie z wielu nowych funkcji i poprawek w Gigantic. Jedną z nich jest wyczekiwana opcja „Naciśnij, aby mówić” dla czatu głosowego, którą można teraz ustawić w menu gry. Wprowadzamy również mechanikę „dojrzewania” kreatur, dzięki której gracze na wyższym poziomie będą mogli lepiej planować atakowanie i kontrowanie wrogich kreatur, gdy wciąż będą one w pełni nierozwinięte i wrażliwe na atak.