Verdun

EN
Shooter
Kup Teraz
7.3

User Avg

Verdun

Verdun to stawiający na realizm rozgrywki sieciowy shooter ukazujący z perspektywy pierwszej osoby brutalne realia pola bitwy podczas pierwszej wojny światowej. Projekt powstał przy współpracy studia M2H z niemiecką firmą BlackMill Games. Dostęp do rozgrywki oparty o model Buy2Play jest możliwy z poziomu platformy STEAM oraz konsol PS4 i Xbox One.

Autorzy Verdun postawili na realizm i wierność faktom historycznym, czego efektem jest dokładne odwzorowanie umundurowania, uzbrojenia, a także miejsc toczonych bitew. Sama zabawa natomiast skupia się na uczestnictwie w sieciowych potyczkach wzorowanych na najbardziej znanych bitwach pierwszej wojny światowej.

Rozgrywka kładzie duży nacisk na ścisłą współpracę członków oddziału, w którym każdy z graczy reprezentuje inną specjalizację cechującą się rodzajem uzbrojenia, umiejętnościami oraz rolą na polu walki. Całość nie odbiega zanadto od konkurencyjnych strzelanek MMOFPS i polega w głównej mierze na likwidowaniu przeciwników i wykonaniu zleconego zadania.

Rok wydania:Wydawca:Model płatności:Wersja językowa:Platforma:, ,

Artykuły i Aktualności

No items found.