Transport Empire

EN
Ekonomiczne Strategiczne
Graj Teraz
5.3

User Avg

Transport Empire

Transport Empire to społecznościowa strategia ekonomiczna pozwalająca graczom zarządzać własnym imperium transportowym. Gra została opracowana i wydana przy współpracy moskiewskiego studia deweloperskiego Road 404 oraz firmy Insight specjalizującej się w grach mobilnych.

Transport Empire stanowi stuprocentową multi-platformową propozycje dla miłośników kolei. Dostęp do rozgrywki w modelu Free2Play jest możliwy zarówno z poziomu okien przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych wyposażonych w systemy Android, IOS oraz Windows. Dzięki czemu nasze przedsiębiorstwo pozostaje zawsze w zasięgu ręki.

Sama rozgrywka skupia się na czysto ekonomicznych elementach rozwoju przedsiębiorstwa transportowego. Zabawę zaczynamy jako niewielka nic nieznacząca na rynku firma transportowa, posiadająca do dyspozycji jedynie dwa składy. Wraz z postępem w rozgrywce pozyskujemy fundusze niezbędne do dalszych inwestycji, nabywamy nowe składy, budujemy tory, stacje oraz wiele innych struktur niezbędnych do funkcjonowania naszej firmy.

Rok wydania:Wydawca:Model płatności:Wersja językowa:Platforma:, , ,

Artykuły i Aktualności

No items found.