World of Warships

EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.7

User Avg

World Of Warships: Aktualizacja do wersji 0.5.5 już w grze

World Of Warships Aktualizacja do wersji 0.5.5 już w grze

Aktualizacja World Of Warships do wersji 0.5.5 miała odbyć się 28 kwietnia, lecz na skutek krytycznego błędu w interfejsie użytkownika, postanowiono wstrzymać się z udostępnieniem tego update do czasu naprawienia wszystkich występujących problemów. Deweloperzy stanęli na wysokości zadania, dokonując poprawek w błyskawicznym tempie. Wersja 0.5.5 została udostępniona użytkownikom World Of Warships 29 kwietnia.

Jedną z najistotniejszych zmian w wersji 0.5.5 jest optymalizacja struktury przechowywanych plików gry na komputerach graczy, polegająca na spakowaniu plików w katalogi. Skutkiem tej zmiany jest znacznie mniejsza ilość plików oraz znaczne przyśpieszenie wczytywania się gry.

Do gry trafiły mechanizmy, które umożliwiają zmianę warunków pogodowych na mapach. World Of Warships wzbogaciło się również o dwie nowe mapy bitewne „Pasmo górskie” umiejscowione na Morzu Południowochińskim oraz „Trójząb” archipelag wysepek na Oceanie Indyjskim. Ponadto dokonano wielu zmian na już istniejących mapach, kierując się głównie opiniami oraz sugestiami użytkowników.

Wersja 0.5.5 zawiera oczywiście o wiele wiele więcej nowości dotykających rozmaitych elementów rozgrywki, takich jak ścieżka dźwiękowa, zmiany graficzne, poprawa balansu itd. itp. Po szczegółowe informacje zapraszam do pełnego patch notesu na oficjalnej stronie World Of Warships