Wargaming otwiera oficjalny sklep internetowy

Wargaming store

Wargaming Store powstał przy współpracy z ESL i ma być jednym miejscem, w którym miłośnicy gier z pod bandery Wargaming znajdą wszystkie produkty i gadżety do takich gier jak World of Tanks, World of Warships, Master of Orion czy też nawiązujące do eSportowej Ligi Wargaming.

W Wargaming cenimy graczy ponad wszystko inne i było oczekiwanie z ich strony, aby mieć wszystkie produkty w jednym miejscu. Nawiązaliśmy współpracę z ESL, co gwarantuje najwyższą jakość. Na targach Gamescom będzie również fizyczna wersja sklepu, gdzie gracze będą mogli zobaczyć na żywo to, co jest dostępne online,” mówi Markus Schill, dyrektor generalny na Europę w Wargaming.

W ofercie sklepu znajdziemy szeroką gamę produktów, od ubrań po przedmioty kolekcjonerskie, akcesoria komputerowe Razer czy modele Italieri. Również ESL stworzył własne produkty z ekskluzywnymi wzorami bazując na największych franczyzach Wargaming. Wargaming Store aktualnie jest dostępny w trzech językach polskim, angielskim i niemieckim. Zamówienia klientów będą dostarczane na terenie całej Europy.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasowo bliską współpracę ponad obsługę ligi Wargaming. Jesteśmy pewni, że dostarczamy najwyższą jakość jeśli chodzi o sklep internetowy, zarówno pod kątem obsługi obecnych linii produktowych, jak również stworzenia przez nas nowych wzorów ubrań,” mówi Heinrich Zetlmayer, dyrektor zarządzający w ESL

Ponadto Wargaming i ESL otworzą fizyczny sklep na targach Gamescom. Będzie on dostępny w hali 5, stoisko E010. Odwiedzający będą mogli zobaczyć wszystkie oferowane produkty na żywo.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z oferta sklepu pod adresem www.wargamingstore.pl