World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.5

User Avg

TankBowl startuje w World of Tanks na konsolach!

TankBowl startuje w World of Tanks na konsolach!

Już od dziś do 1 lutego gracze World of Tanks na konsolach (Xbox One, Xbox 360, Playstation 4) mogą wywalczyć sobie miejsce w turnieju TankBowl. Aby to osiągnąć należy wziąć udział w wyzwaniach próbnych dla drużyny Niemiec lub USA. Najlepsi staną do playoffów, a następnie wezmą udział w TankBowl – turnieju, w którym można wgrać walutę do gry, mnożniki doświadczenia oraz inne cenne nagrody na czele z zestawem „Champion” czołgu Panther/ M10!

W wyzwaniach bierzemy udział grając niemiecką lub amerykańską linią czołgów, dowolnym pojazdem powyżej poziomu 3. Za każdą grę i wyjątkowe osiągnięcia gracze dostawać będą punkty. Miejsca 4-5 w każdej bitwie to 1 punkt, następnie 2-3 to już 3 punkty, a najlepszy gracz w bitwie otrzyma 5 punktów. Aby przejść kwalifikację do turnieju należy uzbierać 100 punktów w jednej z nacji przed 1 lutego. Następnie zostaną odblokowane playoffy, gdzie mnożniki doświadczenia i kredytów zostaną zwiększone do 1.25. Na tych co się zakwalifikują czeka główny turniej. Podczas 4 dni trwania TankBowl gracze będą gromadzić punkty podobnie jak w przypadku wyzwań próbnych z kwalifikacji. Drużyna, która zdobędzie ich więcej – wygrywa. Każdy z członków zwycięskiej drużyny otrzyma wartościowy zestaw „Champion” Panther/ M10, na który składa się medal mistrzowski oraz potężny czołg premium poziomu 7. Przegrani nie odejdą z niczym i dostaną duża zniżkę na zakup tego czołgu.

Drugą dobrą wiadomością dla konsolowych graczy jest fakt, że powraca jeden z najchętniej kupowanych czołgów – Furia! Ale to nie wszystko, gdyż wraz z legendarnym Shermanem pojawi się również jego główny wróg – potężny Tiger 131! Obie legendarne maszyny są dostępne w sklepie do 6 lutego, także warto się pospieszyć!