World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.5

User Avg

Szwedzkie czołgi już dostępne w World of Tanks

World of Tanks news

Aktualizacja 9.17 jest już dostępna i przynosi ze sobą nowe czołgi produkcji szwedzkiej. Na pierwszy plan wysuwają się unikatowe niszczyciele czołgów z nowym trybem walki oblężniczej, ale również ciekawe jednostki lekkie, średnie, ciężkie, które mają sporo do zaoferowania graczom. Jest to już 9 drzewo technologiczne dostępne dla graczy, a łączna liczba czołgów przekroczyła 500 wiernie historycznie odwzorowanych modeli.

Szwedzkie niszczyciele czołgów charakteryzują się wyjątkowo niskimi sylwetkami, dobrą depresją działa i dużą siłą ognia. Na wyższych poziomach, zaczynając od sławnych UDES 03 i Strv 103B mamy możliwość sprawdzenia dwóch nowych trybów walki (wyjątkowych dla tej linii) – „oblężenie” i „podróż”. W trybie podróżnym można szybko zająć dogodne pozycje snajperskie na mapie. Przełączając się na oblężenie, tracimy radykalnie zdolność przemieszczania się, ale zyskujemy znacząco na zadawanych obrażeniach. Szybkie ładowanie pocisków, świetna penetracja i celność – to może przeważyć szalę niejednej bitwy… Poza niszczycielami czołgów, szwedzka linia to 10 jednostek lekkich, średnich i ciężkich. Na najwyższym poziomie czeka potężny Kranvagn. Obcowanie z tym czołgiem można określić można określić jako coś pomiędzy rozgrywką AMX 50B i T57.

„Nowa linia czołgów to oryginalne projekty oraz unikatowa rozgrywka,” mówi Thaine Lyman, dyrektor produkcji World of Tanks. „Szwedzkie rozwiązania techniczne są naprawdę innowacyjne i pogłębiają mechanikę gry – tryby oblężenia i podróży na pewno będą wymagały odrobiny zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń, ale poprawne ich wykorzystanie da znaczącą siłę w walce.”

Aby dodatkowo podkreślić istotę i znaczenie linii szwedzkiej miło jest poinformować, że znany aktor, Dolph Lundgren, został ambasadorem marki World of Tanks. Szwed z pochodzenia, osoba o bogatym dorobku zawodowym, będzie promował nową linię, jak również samą grę. Czołgi zostały przeniesieni one do gry używając technologii zaawansowanego skanowania 3D, co przekłada się na jeszcze większą ilość detali na ja jednostkach. Po raz pierwszy zastosowaliśmy to rozwiązanie na taką skalę i mamy nadzieję, że zostanie to szybko zauważone w grze. Warto przy tej okazji podzielić się nowymi statystykami. Dzięki dodaniu nowej linii do popularnej gry World of Tanks.World of Tanks news