Razer uruchamia program “Paid to Play”, aby wynagrodzić fanów firmy za granie w gry

Razer uruchamia program “Paid to Play”, aby wynagrodzić fanów firmy za granie w gry

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o starcie nowej inicjatywy „Paid to Play”, która będzie współdziałać z uruchomioną w tym roku usługą zVault – cyfrowym portfelem i platformą wirtualnej waluty.

Dzięki nowemu programowi gracze mogą teraz zdobywać walutę zSilver, grając w swoje ulubione gry, uruchomiane za pomocą aplikacji Razer Cortex. Razer Cortex to bezpłatne oprogramowanie, udostępniające graczom szeroki wachlarz narzędzi optymalizacyjnych dla komputerów PC oraz pozwalające na wyszukiwanie korzystnych promocji na gry.

Użytkownicy mogą wykorzystać walutę zSilver do zakupów produktów Razera, kuponów rabatowych czy ofert na wyłączność. Razer planuje rozszerzenie możliwości zSilver o zakup takich towarów jak kawa czy bilety do kina. Ta platforma wirtualnej waluty jest pierwszym tego typu rozwiązaniem, które nagradza graczy na całym świecie.

Głównym celem inicjatywy “Paid to Play” jest uczynienie produktów Razera bardziej dostępnymi dla wszystkich zapalonych graczy, zgodnie z mottem firmy „For Gamers. By Gamers” (Dla graczy. Przez graczy).

Za każdą minutę gry graczom zostaną przyznane trzy zSilver (jednak nie więcej niż 900 dziennie). Akcja obecnie obejmuje gry: Paladins, League of Legends, DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive oraz Overwatch. Tytuły te należą do najbardziej popularnych gier uruchomianych przez użytkowników oprogramowania Razer Cortex. Ocenia się, że tylko w te kilka gier gra aż 138 milionów graczy.

“Pomysł na to, żeby codziennie płacić graczom za granie nie został nigdy wcześniej wdrożony” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razera. „Od teraz gracze mogą czerpać korzyści z całego systemu nagród po prostu robiąc to, co robią, czyli grając.”

“Świat gamingu daje równe szanse każdej osobie na świecie. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy pomóc wszystkim ludziom zdobyć urządzenia Razera bez względu na ich aktualną sytuację i możliwości, a także w jakie gry grają. Wystarczy tylko to, że pozostają graczami.”

zSilver mogą zdobyć wszyscy gracze ze zweryfikowanym Razer ID, którzy uruchamiają gry za pośrednictwem Razer Cortex. zSilver można wykorzystać przy zakupach ekskluzywnych urządzeń takich jak myszka Razer Mamba Chroma czy klawiatura BlackWidow Chroma lub uzyskując rabaty na inne produkty.

Jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów w najnowszej historii firmy – limitowana edycja Razer Mug Holder, wspierająca technologię podświetlenia Razer Chroma, już wkrótce będzie dostępna tylko i wyłącznie w programie zSilver. Razer Mug Holder nie będzie dostępny w sprzedaży detalicznej. Szczegóły niebawem pojawią się na zSilver Rewards Catalog. Razer Mug Holder będzie można nabyć za 100 000 zSilver. Aby pozwolić na szybsze naliczanie zSilver, przez pierwsze dwa tygodnie programu użytkownicy będą nagradzanie 6 zSilver, zamiast standardowymi trzema.

Więcej informacji o zVault i Razer Cortex na stronie: Razerzone.com.