World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.5

User Avg

Pierwszy szwedzki czołg wjeżdża do World of Tanks wraz z aktualizacją 9.16

world-of-tanks-news

Pierwsza Szwedzka maszyna Strv m/42-57 Alt A.2 wkracza na pole bitwy wraz z aktualizacją 9.16 dla World of Tanks PC. Jest to czołg średni typu premium VI tieru, wyposażony w automatyczny mechanizm ładujący i wieżyczkę znaną z francuskiego AMX-13. Ponadto w tym roku do gry trafi następnych 19 jednostek tego kraju.

„Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, witamy pierwszy pojazd szwedzki w grze,” mówi Thaine Lyman, dyrektor produktu w World of Tanks. „Strv m/42-57 Alt A.2 oferuje dobrą mobilność i oscylacyjną wieżyczkę z automatycznym ładowaniem – idealny pojazd dla szkolenia załóg i zdobywania kredytów i doświadczenia.”

Na tym nie koniec nowości, wraz z pierwszym czołgiem szwedzkim, do gry dodana zostaje nowa mapa Paryż. Będzie można na niej grać w bitwach losowych i zawiera tak charakterystyczne punkty miasta jak Wieża Eiffela, rzeka Sekwana, Teatr Narodowy. Aktualizacja 9.16 to również znaczące poprawienie jakości dźwięków w grze. Poszerzono zakres obszaru dźwięku dla strzałów dużego kalibru oraz uszkodzeń. Od teraz łatwiej zidentyfikować jak poważne obrażenia otrzymaliśmy. Ponadto, zmianom uległ system minimapy, ulepszono mechanikę wykrywania pojazdów, poprawiono interfejs gry i wiele innych. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.