Overwatch

PL/EN
Shooter
Kup Teraz
7.1

User Avg

Overwatch: Otwarte beta-testy 5-9 maja dla wszystkich za darmo

Overwatch Otwarte beta-testy 5-9 maja dla wszystkich za darmo

Otwarta beta Overwatch będą dostępne w dniach 5-9maja dla wszystkich chętnych, bez konieczności posiadania żadnego klucza,zaproszenia czy innej formy dostępu do gry. Ponadto gracze , którzy kupili lub zamówili grę Overwatch w przedsprzedaży do 29 kwietnia, otrzymali dostęp do bety Overwatch wcześniej bo już od 3 maja. W OBT zagramy zarówno na PC jak i konsolach PlayStation4 i Xbox One. Gra po premierze zostanie wydana w modelu B2P, więc myślę że warto skorzystać z okazji aby sprawdzić co tytuł ma do zaoferowania przed zakupem.

Podsumowując:

  • 3-9maja WCZESNY DOSTĘP: Otwarta beta będzie dostępna w ramach wczesnego dostępu na wszystkie obsługiwane platformy od 3 maja, od godziny 1:00 w nocy czasu polskiego. Do gry wymagany będzie klucz wczesnego dostępu.
  • 5-9maja DOSTĘP DLA WSZYSTKICH: Otwarta beta będzie dostępna dla wszystkich na obsługiwane platformy od 5 maja, od godziny 1:00 w nocy czasu polskiego. W tym czasie wszyscy gracze będą mogli grać ZA DARMO – nie będzie wymagane zapisywanie się ani żaden kod.
  • Otwarte beta-testy zakończą się we wszystkich regionach dla wszystkich graczy w poniedziałek 9 maja, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Szczegółowe informacje na temat OBT znajdziecie TUTAJ