MU Legend

PL/EN
hack'n'slash MMORPG
Graj Teraz
7

User Avg

Otwarte Beta testy MU Legend wystartują już we wrześniu tego roku

MU LEGEND

WEBZEN, globalny producent i wydawca gier free-to-play, ogłosił rozpoczęcie fazy otwartych beta testów gry MMORPG akcji MU Legend już we wrześniu.

W otwartych beta testach pojawią się zupełnie nowe funkcje, zapewniając dalsze ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji gry z ZBT. Gracze z przyjemnością usłyszą, że – podobnie jak w przypadku drugich zamkniętych beta testów – OBT MU Legend będą dostępne w następujących językach: angielski, francuski, niemiecki, polski, hiszpański i brazylijski portugalski. Przez trzy tygodnie w ZBT MU Legend wzięły udział setki tysięcy beta testerów.

W okresie pomiędzy testami zespół MU Legend pracował nad udoskonaleniem tłumaczenia gry na wszystkie dostępne 6 języków. OBT będą zawierać nową, rozbudowaną zawartość, którą będzie można bardzo dokładnie poznać w specjalnych materiałach (które pojawią się na oficjalnym profilu gry MU Legend na Facebooku)! Deweloperzy MU Legend są zapalonymi graczami i dołożą wszelkich starań, aby podczas OBT dostarczyć graczom jak najlepszą rozrywkę – bezpośrednim źródłem ich ciągłej, oddanej pracy nad rozwojem tytułu jest pasja do gier oraz profesjonalne zaangażowanie.

Jako oficjalna kontynuacja MU Online, MU Legend oferuje płynną i porywającą walkę hack’n’slash, która z pewnością zadowoli fanów. W grze będzie możliwa zarówno gra solo, jak i drużynowa z rozbudowaną historią w przepastnym, żywym świecie. Gracze będą mieć do wyboru cztery zróżnicowane klasy: Mroczny Władca, Szepcząca, Oprawca i Mag Wojenny. Każda klasa cechuje się odrębnym zestawem umiejętności i mechaniką, które wpasują się w dowolny styl gry.

Dennis Czybulka, COO w WEBZEN, komentuje: „Planując rozpoczynające się we wrześniu OBT MU Legend dla wszystkich rejonów geograficznych mieliśmy na uwadze dwie główne wartości: rozrywkę i jakość”. – i dodaje – „Ponieważ członkowie zespołu też są graczami i biorą pod uwagę informacje zwrotne dotyczące koreańskiej wersji MU Legend, zdecydowaliśmy się na globalne testy na zakończenie lata, gdy dostępne będzie znacznie więcej funkcji niż pierwotnie przewidywaliśmy. Obecnie zespół MU Legend ciężko pracuje, aby dostarczyć jak najlepszą grę. Jestem bardzo dumny z ich oddania – zaangażowania kilku działów, w których pracują setki pasjonatów wykorzystujących swoje techniczne i gamingowe umiejętności.