Heroes of the Storm

PL/EN
MOBA
6.4

User Avg

Heroes of the Storm Aktualizacja Zamkniętej bety.

Heroes of the Storm

Dzisiaj w nocy podczas przerwy technicznej na serwery Heroes of the Storm została wprowadzona aktualizacja i to bardzo obszerna. Pokrótce streszczę wam tutaj co otrzymamy w tym uaktualnieniu a po więcej dokładnych informacji zapraszam pod ten adres.

Otrzymaliśmy nowiutkiego bohatera w kategorii zabójców będzie to doskonale znany miłośnikom Warcrafta mag posługujący się żywiołem ognia Kael’thas, Który wraz ze skórkami już od dzisiaj jest dostępny do zakupu w sklepie

Oczywiście nie zapomniano o już istniejących bohaterach i dokonano sporo poprawek pod względem balansu postaci który już i tak jest świetny, to właśnie jeśli chodzi o balans i zmiany w postaciach lista zmian jest najobszerniejsza i dotyka większość postaci więc nie zdziwcie się jak od dzisiaj troszkę inaczej będzie się grało waszymi ulubienicami, oby tylko nie przekombinowali. Poprawiono również sporo elementów audio wizualnych miedzy innymi  animacje kilku postacią lub dodanie całkiem nowych, poprawki interfejsu oraz modeli budynków na niektórych polach bitewnych,zadbano także o wydajność Heroes of the Storm dodając lub poprawiając  elementy odpowiedzialne za optymalizacje gry. Naprawiono również bardzo dużo błędów występujących w grze graficznych, dźwiękowych czy samej rozgrywki.

 

Lista zmian jest naprawdę duża i nie będę tutaj tego wszystkiego opisywał więc zapraszam w link podany powyżej. Jak widać produkcja blizzarda zmierza w dobrym kierunki i na premierę otwartych beta testów chcą przygotować swoją grę jak najlepiej. A jak wam podobają się zmiany w postaciach?