Hearthstone

PL/EN
Karciane
Graj Teraz
5.4

User Avg

Hearthstone dostępny na smartfony

Hearthstone dostępny na smartfony

Została udostępniona wersja Hearthstone kompatybilna ze smartfonami z systemami android/ios, do tej pory mogliśmy grać na tabletach oraz komputerach od teraz już nic nie stanie nam na przeszkodzie żeby zagrać partyjkę również na naszych telefonach. Gra wygląda niemal że identycznie jak w wersji na PC oczywiście zostały zaimplementowane drobne zmiany interfejsu żeby to wszystko pasowała do mniejszych wyświetlaczy. Blizzard stanął na wysokości zadania i wszystko wygląda naprawdę dobrze i co najważniejsze działa jak trzeba.

Oczywiście nie zabrakło także bonusów w postaci darmowego pakietu kart wystarczy zagrać jeden pojedynek przy pomocy smartfona nie jest istotny wynik pojedynku czy wygramy czy przegramy darmowy pakiet otrzymamy.

Wymagania systemowe jakie musi spełniać nasze urządzenie dla odpalania Hearthstone też nie są jakieś wygórowane i myślę że większości nowoczesnych modeli smartfonów da rade bez najmniejszych problemów.

System operacyjny     Android 4.0 lub nowszy RAM     1 GB RAM

Model     iPad® Air™ lub nowszy, iPad® 2 lub nowszy, iPad® mini™ lub nowszy, iPhone® 4s lub nowszy, iPod Touch® 5 lub nowszy
System operacyjny     iOS 5.0 lub nowszy.

na koniec łapcie jeszcze linki do aplikacji:

iTunes® App Store℠

Google Play

Amazon App Store