Gigantic

EN
Action MMO MOBA
Graj Teraz
6.6

User Avg

Gigantic: Wydawcą gry zostanie studio Perfect World Entertainment

Gigantic Wydawcą gry zostanie studio Perfect World Entertainment

Motiga Games studio deweloperskie które powołało do życia sieciową grę Gigantic, informuje o nawiązaniu współpracy, ze studiem Perfect World Entertainment, które zostanie oficjalnym wydawcą gry. Oznacza to że w Gigantic będziemy mogli zagrać za pośrednictwem platformy należącej do PWE Arc Games, dzięki czemu gra będzie dostępna na 64-bitowe systemy Windows 7, 8, 8.1 oraz 10.

Czy Perfect World Entertainment to dobry wydawca i czy to dla nas graczy jest dobra informacja? Hmm trudne pytanie, patrząc obiektywnie myślę że PWE jednak zalicza się do grona tych dobrych firm, studio posiada w swoim portfolio wiele naprawdę fajnych gier do których regularnie wydają aktualizacje oraz organizują najróżniejsze wydarzenia. Jednakże wielu użytkowników oskarża PwE o olbrzymi nacisk na wydawanie gotówki oraz wiele elementów P2W w swoich grach. Osobiście grałem w kilka gier z pod ich bandery i grało mi się bardzo dobrze także mnie ta informacja jak najbardziej cieczy, zawsze mogliśmy trafić gorzej.

Oficjalną pełną informacje o nawiązaniu współpracy pomiędzy Motiga Games a Perfect World Entertainment znajdziecie TUTAJ