Dreadnought

EN
Action MMO Symulacja
Graj Teraz
7.3

User Avg

Dreadnought, dzieło deweloperów z Grey Box, Six Foot oraz Yager wkracza w etap otwartych beta testów!

Dreadnought

Dreadnought, wkracza w etap otwartych beta testów dostępnych dla wszystkich w modelu free-to-play, wystarczy udać się pod adres www.Dreadnought.com pobrać grę i dołączyć do rozgrywek.

Dostęp do zabawy podczas otwartych beta testów Dreadnought jest całkowicie darmowy, jednak gracze mogą zakupić wyspecjalizowane Hero Ships, doładowania zwiększające zdobywane doświadczenie oraz kosmetyczne dodatki dla statków.

Otwarta beta wprowadza nowe pole bitewne Ixion, największą dostępną do tej pory mapę w grze Dreadnought. Ulokowane w przestrzeni kosmicznej, 60 tys. kilometrów nad Tytanem, największym księżycem Saturna, nowe pole bitwy zmusza graczy do manewrowania wokół kolosalnego pierścienia orbitalnego, który dominuje w centrum. Wąskie przesmyki w tej superstrukturze pozwalają statkom przedostać się z jednej strony na drugą, ale gracze muszą pozostać ostrożni względem czających się tam zagrożeń. Otwarta beta dodaje również nocne warianty dwóch istniejących map: Rings of Saturn oraz Red Sands.

Podczas OBT Dreadnought będzie otrzymywać dalszą zawartość, usprawnienia, poprawki balansujące rozgrywkę oraz inne elementy dzięki regularnym aktualizacjom planowanym na bazie opinii społeczności, które będą zbierane w trakcie bety. Gra będzie również dostępna na konsoli PlayStation®4, a zapisy do bety zbierane są na www.dreadnought.com/ps4.