World of Tanks

PL/EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
8.5

User Avg

Czwarta rocznica World of Tanks

Czwarta rocznica World of Tanks

Oj jak ten czas leci ledwo co człowiek się obejrzał a to już minęło równiutkie cztery lata od czasu premiery World of Tanks. Co to by była za rocznica bez specjalnych wydarzeni oraz promocji, specjalnie na tą okazje ekipa z Wargaming przygotowała sporo ciekawych ofert.

Oczywiście nie mogło zabraknąć przecen w sklepie premium,otrzymamy sporo specjalnych ofert przygotowanych specjalnie na tą rocznice, będzie to między innymi dwa bardzo rzadkie pojazdy premium(T-34-85M, Grosstraktor-Krupp), spore zniżki na konta premium nawet do 15% korzystniejszy kurs wymiany kredytów oraz dodatkowe złoto, żeby tego było mało otrzymamy również zniżkę na wszystkie pojazdy premium na poziomach ll-V(50% zniżki), Vl-Vll(30%), Vlll(15%), oraz 15% na wszystkie pojazdy standardowe z poziomu Vlll-X. Jest tego więcej pełna lista obniżek oraz promocji dostępna pod TYM adresem.

Otrzymamy również cztery specjalne misje dzięki który będziemy mieli możliwości zdobycia na przykład konta premium,dodatkowego miejsca w garażu czy japońskiego czołgu premium V poziomu Chi-Nu Kai.

Wszystkie oferty obowiązują od piątku 10 kwietnia do wtorku 14 kwietnia.

To kto będzie świętował czwarte urodziny tego co by nie powiedzieć mega popularnego tytułu jakim jest World of Tanks?