Cloud Pirates

EN
Action MMO Shooter
Graj Teraz
6.5

User Avg

Cloud Pirates: Nowa, wieloosobowa gra akcji od My.Com

Cloud Pirates

Deweloper Allods Team i wydawca My.com zapowiadają nadejście nowej, wieloosobowej gry akcji pod tytułem Cloud Pirates. Wraz z zapowiedzią przygotowano pierwszy zwiastun gry oraz oficjalną stronę dostępną pod adresem pirates.my.com, na której można zarejestrować się do zamkniętych beta testów, które wystartują jeszcze w tym roku.
W Cloud Pirates gracze obejmą dowództwo nad okrętem powietrznym i będą przemierzać przestworza tocząc, odbywające się w zawrotnym tempie, bitwy powietrzne. W kooperacji z innymi dowódcami z eskadry będą starali się przechytrzyć i wymanewrować drużynę wroga, w drodze po zwycięstwo.

Główne cechy Cloud Pirates:

  • Modyfikacja floty – W trakcie postępu w grze, gracz uzyska dostęp do ogromnej ilości unikatowych ulepszeń i broni, odblokowujących potężne umiejętności okrętów. Użytkownik posiada również opcje zmiany wyglądu okrętu, dzięki niezliczonym modyfikacjom wizualnym oraz może rozwijać kapitana i załogę.
  • Bitwy drużynowe – Gracz może utworzyć eskadrę i w kooperacji z innymi użytkownikami toczyć strategiczne bitwy. Rozgrywka wymaga wykorzystywania silnych punktów kolegów z drużyny, jak np. połączenie siły ognia lub przechytrzenie wroga, aby osiągnąć zwycięstwo. Każdy z trybów gry wymaga strategii powietrznych potyczek.
  • Sprytna taktyka – Do wyboru jest wiele typów okrętów, od ciężkich statków wojennych, które kieruje się w sam środek walki, po lekkie i zwinne galeony, które niczym snajper zadają obrażenia z większej odległości. Aby zaskoczyć przeciwnika, gracz może używać różnych umiejętności i taktyki pasującej do pola bitwy. Wybranie roli, która pasuje do stylu gry kapitana, zmiana taktyki i umiejętne unikanie ataków przeciwnika są niezbędne do zwycięstwa.