Overwatch

PL/EN
Shooter
Kup Teraz
7.1

User Avg

Blizzard świętuje pierwszą rocznicę Overwatch!

Blizzard świętuje pierwszą rocznicę Overwatch!

Niebawem Overwatch skończy rok, studio Blizzard Entertainment przygotowało oczywiście z tej okazji szereg atrakcji oraz wydarzeni specjalnych dla graczy, darmowym weekendem oraz okazjonalne wydanie Overwatch: Game of the Year Edition!

Nadchodzące wydarzenie rocznicowe rozpocznie się we wtorek, 23 maja. Aby przygotować się na obchody rocznicy, zespół twórców Overwatch stworzył specjalny zwiastun zatytułowany „Podsumowanie roku”.

Co więcej, Overwatch otworzy swoje serwery dla wszystkich spragnionych przygód graczy w ramach darmowego weekendu, który potrwa od 26 do 29 maja. Przez ten czas całkowicie za darmo otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów i map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i najnowszej Rozróbie tygodnia. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów. Jeśli po darmowym weekendzie ktoś postanowi kupić kopię Overwatch, zachowa wszystkie dokonane w grze postępy.

Ponadto już we wtorek 23 maja do sprzedaży trafi cyfrowa wersja Overwatch: Game of the Year Edition na PC, Xbox One i PS4, zawierająca wiele atrakcyjnych prezentów do gier Blizzarda!

W skład zestawu Overwatch: Game of the Year Edition wchodza nastepujące elementy:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!